Szkolenia


 wybierz plan

Czas trwania (w godzinach)

Poziom szkolenia

Zakres

Pomoc w konfiguracji 

15 % rabatu na wsparcie


Szkolenie stacjonarne 

Szkolenie stacjonarne 

Bezpłatny dojazd

prezentacja

 0

netto

1

prezentacja

GLPI 

Bezpłatna prezentacja możliwości systemu GLPI. Poznaj możliwości i budowę oprogramowania oraz dowiedz się jak skutecznie wykorzystać narzędzie do zarządzania zasobami i informacjami w Twojej firmie.


użytkownik

 700

netto

4

użytkownik – ogólna

GLPI / OCS

Szkolenie obsługi i przygotowanie do pracy z popularnym systemem GLPI (zarządzania zasobami i usługami IT). GLPI od wielu lat wspiera środowiska IT i pomaga w zakresie systematyki i kontroli wiedzy. W programie integracja z OCS Inventory lub Fusion Inventory. Zakres szkolenia ma formę prezentacji możliwości i funkcji systemu dla użytkownika.

adm

 1500

netto


7

administrator

GLPI / OCS / FUSION

Szkolenie dedykowane dla administratora GLPI plus wybrany zestaw wtyczek. Poznasz zasady podstawowej konfiguracji, ustawień systemu plus dodatkowe moduły. Szkolenie dedykowane dla Administratora i obsługi technicznej systemu GLPI.

adm pro

  2700

netto

14

administrator zaawansowany

GLPI / OCS / FUSION

Rozszerzony zakres szkolenia na temat adaptacji do pracy i obsługi systemu GLPI. Wyszkolimy twoich pracowników i zaadaptujemy GLPI do wymagań i procesów w firmie. Oferujemy standardowe kursy jak i niestandardowe moduły szkoleniowe dostosowane do określonych wymagań organizacyjnych. Szkolenie dedykowane dla Administratora i obsługi technicznej systemu GLPI.

WordPress Pricing Table Plugin